Nuvola Table Lamp 15256
New product
Nuvola Seletti Table Lamp
Nuvola designed by Gabriele Picco for Seletti is a table lamp made of porcelain and glass.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Nuvola Seletti Table Lamp
Nuvola designed by Gabriele Picco for Seletti is a table lamp made of porcelain and glass.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Typology | Table Lamp |
| Length | 34,6 cm |
| Width | 17 cm |
| Height | 29,1 cm |
| Lighting source | LED |
| Lighting control | Dimmable |
| Max power | 4W |
| Brightness | 3000K |
| Voltage | 24VDC |
| Designer | Gabriele Picco |