The Monkey Seletti Lamp 14882
New product
The Monkey Seletti Table Lamp
The Monkey designed by Marcantonio & Raimondi Malerba for Seletti is a white resin lamp with LED light source.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
The Monkey Seletti Table Lamp
The Monkey designed by Marcantonio & Raimondi Malerba for Seletti is a white resin lamp with LED light source.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Table Lamp |
| Length | 34 cm |
| Width | 30 cm |
| Height | 32 cm |
| Degree of protection | IP 20 |
| Lighting source | LED E14 |
| Light bulbs | included |
| Voltage | 230V |
| Watt | 4W |
| Designer | Marcantonio Raimondi Malerba |