New product
Ready for shipping - Tunnel 110 V Baxter Wall Lamp
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Ready for shipping - Tunnel 110 V Baxter Wall Lamp
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Typology | Wall Lamp |
| Length | 26 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 150 cm |
| Lighting source | LED |
| Lighting control | Dimmable |
| Brightness | 2700K |
| Voltage | 110V |
| Watt | 20W |
| Designer | Federico Peri |