New product
Ready for shipping - 509.34 Bolina Tooy Table Lamp
509.34 Bolina designed by Fabio Fantolino for Tooy is a table lamp with integrated LED made with a glass diffuser and a base covered in leather.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Ready for shipping - 509.34 Bolina Tooy Table Lamp
509.34 Bolina designed by Fabio Fantolino for Tooy is a table lamp with integrated LED made with a glass diffuser and a base covered in leather.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Typology | Table Lamp |
| Height | 17 cm |
| Diameter | Ø 35 cm |
| Lighting source | LED |
| Light bulbs | included |
| Brightness | 2700K |
| Voltage | 220/240V |
| Watt | 19W |
| Cable length | 150 cm |
| Designer | Fabio Fantolino |