My Little Evening Lamp 10464
New product
My Little Evening Seletti Table Lamp
My Little Evening designed by Marcantonio for Seletti is a table lamp with a circular resin base with the representation of a small diorama. The protection bell is made of glass with an LED light source with a dimmable system powered by a USB cable.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
My Little Evening Seletti Table Lamp
My Little Evening designed by Marcantonio for Seletti is a table lamp with a circular resin base with the representation of a small diorama. The protection bell is made of glass with an LED light source with a dimmable system powered by a USB cable.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Table Lamp |
| Length | Ø 11,2 cm |
| Height | 22,8 cm |
| Degree of protection | IP 20 |
| Lighting source | LED |
| Lighting control | Dimmable |
| Cable length | 250 cm |
| Designer | Marcantonio |