The Monkey Chandelier 14923
New product
The Monkey Seletti Chandelier
The Monkey Designed by Marcantonio Raimondi Malerbafor Seletti is an outdoor chandelier made of black resin. The light source adopted is a filament LED type powered by a USB cable.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
The Monkey Seletti Chandelier
The Monkey Designed by Marcantonio Raimondi Malerbafor Seletti is an outdoor chandelier made of black resin. The light source adopted is a filament LED type powered by a USB cable.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Chandelier |
| Length | 27 cm |
| Width | 30 cm |
| Height | 80 cm |
| Degree of protection | IP 44 |
| Lighting source | LED E14 |
| Light bulbs | included |
| Max power | 2 W |
| Voltage | 230V |
| Designer | Marcantonio Raimondi Malerba |