Circus Lucy 15074
New product
Circus Lucy Seletti Table Lamp
Circus Lucy designed by Uto Balmoral for Seletti is a table lamp made of colored resin, metal and polyester. The light source adopted is LED type powered by a red cable.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Circus Lucy Seletti Table Lamp
Circus Lucy designed by Uto Balmoral for Seletti is a table lamp made of colored resin, metal and polyester. The light source adopted is LED type powered by a red cable.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Typology | Table Lamp |
| Length | 30.3 cm |
| Width | 18.2 cm |
| Height | 18.7 cm |
| Degree of protection | IP 20 |
| Lighting source | LED E14 |
| Light bulbs | not included |
| Voltage | 220-240 V |
| Watt | 4 W |
| Designer | Uto Balmoral |