On-Off Table Lamp 15195
New product
On-Off Seletti Table Lamp
On-Off designed by Tomas Schats for Seletti is a table lamp that represents a small brick house entirely made of black and white recycled paper. The light source adopted is LED type powered by a white plastic cable.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
On-Off Seletti Table Lamp
On-Off designed by Tomas Schats for Seletti is a table lamp that represents a small brick house entirely made of black and white recycled paper. The light source adopted is LED type powered by a white plastic cable.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Table Lamp |
| Length | 16 cm |
| Width | 16 cm |
| Height | 25 cm |
| Degree of protection | IP 20 |
| Lighting source | LED |
| Light bulbs | not included |
| Designer | Tomas Schats |