Flashing Starman 10939
New product
Flashing Starman Seletti Table Lamp
Flashing Starman designed and produced by Seletti in collaboration with Diesel Living is a lamp in the shape of an astronaut entirely made of white resin with a dimmable LED light source powered by a USB cable.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Flashing Starman Seletti Table Lamp
Flashing Starman designed and produced by Seletti in collaboration with Diesel Living is a lamp in the shape of an astronaut entirely made of white resin with a dimmable LED light source powered by a USB cable.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Table Lamp |
| Length | 18 cm |
| Width | 13 cm |
| Height | 33,5 cm |
| Degree of protection | IP 20 |
| Lighting source | LED E14 |
| Light bulbs | included |
| Lighting control | Dimmable |
| Brightness | 2700K |
| Voltage | 5VDC |
| Watt | 4 W |
| Cable length | 250 cm |
| Designer | Diesel Living with Seletti |