New product
Crack Zava Wall Lamp
Crack designed by Raul Girotto for Zava is a wall lamp made of iron. The light is attenuated by a plexiglass coating. Available in different finishes.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Crack Zava Wall Lamp
Crack designed by Raul Girotto for Zava is a wall lamp made of iron. The light is attenuated by a plexiglass coating. Available in different finishes.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Wall Lamp |
| Length | 24 cm |
| Width | 9 cm |
| Height | 24 cm |
| Lighting source | LED |
| Light bulbs | not included |
| Brightness | 3000K |
| Watt | 20W |
| Designer | Franco Zavarise |