Rio Seletti Lamp 14794
New product
Rio Seletti Table Lamp
Rio designed by Marcantonio for Seletti is a white resin lamp with gold-colored details with LED light source.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Rio Seletti Table Lamp
Rio designed by Marcantonio for Seletti is a white resin lamp with gold-colored details with LED light source.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Table Lamp |
| Length | 42 cm |
| Width | 25 cm |
| Height | 34 cm |
| Degree of protection | IP 20 |
| Lighting source | LED E14 |
| Light bulbs | included |
| Brightness | 2200K |
| Voltage | 5V |
| Watt | 3 W |
| Cable length | 250 cm |
| Designer | Marcantonio |