New product
Driyos Zava Suspension Lamp
Driyos designed by Delineodesign for Zava is a suspension lamp made of painted iron or blue lamination. It is possible to customize the inside of the diffuser with different matt or leaf finishes. Available in different dimensions and finishes.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Driyos Zava Suspension Lamp
Driyos designed by Delineodesign for Zava is a suspension lamp made of painted iron or blue lamination. It is possible to customize the inside of the diffuser with different matt or leaf finishes. Available in different dimensions and finishes.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Pendant lamp |
| Dimensions | Ø 37 x H 20 cm; Ø 50 x H 28 cm; Ø 21 x H 21 cm; Ø 30 x H 27 cm. |
| Lighting source | E27 |
| Light bulbs | not included |
| Max power | 70 W |
| Cable length | 200 cm |
| Designer | Delineodesign |