The Monkey Left Hand Lamp 14921
New product
The Monkey Left Hand Seletti Wall Lamp
The Monkey Left Hand Lamp designed by Marcantonio Raimondi Malerba for Seletti is a wall lamp made of black resin supported by a special wall anchor. The light source adopted is a filament LED type powered by a plastic cable.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
The Monkey Left Hand Seletti Wall Lamp
The Monkey Left Hand Lamp designed by Marcantonio Raimondi Malerba for Seletti is a wall lamp made of black resin supported by a special wall anchor. The light source adopted is a filament LED type powered by a plastic cable.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Wall Lamp |
| Length | 37 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 75 cm |
| Degree of protection | IP 44 |
| Lighting source | LED E14 |
| Light bulbs | included |
| Designer | Marcantonio Raimondi Malerba |