New product
Bird Lamp Waiting Seletti Table Lamp
Bird Lamp Waiting designed by Marcantonio for Seletti is a table lamp in painted resin available in different finishes. The light source adopted is LED type at 2200 K°.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Bird Lamp Waiting Seletti Table Lamp
Bird Lamp Waiting designed by Marcantonio for Seletti is a table lamp in painted resin available in different finishes. The light source adopted is LED type at 2200 K°.
All the products from Miliashop are original and they are covered by warranty.
| Note | THE PRICE MAY VARY DUE TO THE 110 V |
| Typology | Table Lamp |
| Length | 29,5 cm |
| Width | 12 cm |
| Height | 18,5 cm |
| Degree of protection | IP 20 |
| Lighting source | LED E14 |
| Light bulbs | included |
| Brightness | 2200K |
| Voltage | 230 V |
| Watt | 2 W |
| Designer | Marcantonio |